Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester Tułajew pożegnał się z MSWiA. Lokalni działacze PiS zaskoczeni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 listopada 2019 r. o 20:46 Powrót do artykułu
Ile jadu i chęci "dojechania" - Ludzie skąd w was tyle złości, złośliwości - jak byscie mieli nie wiadomo jak zyskać na tym, że ten jegomość przestał być wiceministrem. A ekscytowanie się pożal się Boże ministrami Karpińskim (który miał w takim poważaniu cały wschód) i ministrą Muchą budzi moje totalne zdziwienie. Ludzie ochłońcie podniecacie się stołkami, które kto inny zajmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten Pajac zrobił przez pół roku??On do niczego się nie nadaje nowy wiceminister Wąsik przynajmniej ma doświadczenie.A ten leser nigdy nie pracował poza rada miasta i Sejmem.A pchał się na prezydenta żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można prosić w skrócie o to co zrobił przez te 6 miesięcy żyjąc z naszych podatków w MSWiA ?? Tak merytorycznie, 5-6 punktów.
Pkt 1. NIC
Pkt 2. NIC
 Pkt 3. NIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a byłego prezesa kom eko zna bardzo dobrze to go może poprze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co  wyborcy PISU regionu Lubelskiego 20 utworzono ministrów  od powietrza klimatu i ekologi   i żadnego wiceministra LUBELSKIEGO ,brak z Lubelskiego Sztab Wojskowy miał być w Lublinie przeniesiono do Siedlec a co WADZA   PIS         kolesie mogą wszystko Sąd okręgowy z Łukowa przeniesiony do Siedlec a co władzy wolno skubać Lublin i region Zakłady Azotowe Puławy największe a Władza w Tarnowie a co tam  jest prezydend ministrów kilka marszałków i inny przy......ow  regionu Małoplskiego a za PO-PSl była minister Mucha i ministrem był Karpiński
 Dofinansuja lotnisko w Radomiu,  a w Lublinie padnie. Będziemy mieli lotnisko i przystanek Lublin Zachodni jako miejsca wycieczek absurdów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotny ministrant, rosjanin, gej... - tylko potraficie obrażać! Sylwek to wzorowy mąż i ojciec, oddany całym sercem swojej małej i dużej ojczyźnie. Nie macie sumienia. Dajcie już spokój i nie niszczcie człowieka. On czyta i bardzo przeżywa te wpisy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba ez doświadczenia zawodowego, nie powinna piastować tak ważnego stanowiska w rządzie. Niestety Pan Poseł nie legitymuje się wielkim doświadczeniem, piastowanie funkcji publicznych nie idzie w parze z przygotowaniem zawodowym. Osoby na tak wysokich stanowiskach winne legitymować się doświadczeniem w obszarze sprawowanej funkcji, zwłaszcza, iż jej decyzje wpływają na życie milionów Polaków. Mam nadzieję, pomimo że jestem z PiS więcej takiej pomyłki ze strony Premiera nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za głupi nawet na pisowskie standardy.
 A tam poprzeczka nisko zawieszona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za głupi nawet na pisowskie standardy.
A tam poprzeczka nisko zawieszona
 Tułajew i Mucha reprezentują podobny poziom niedorozwoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agencja czarny pr ciagle nadaje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Czechów-Sławin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten Pajac zrobił przez pół roku??On do niczego się nie nadaje nowy wiceminister Wąsik przynajmniej ma doświadczenie.A ten leser nigdy nie pracował poza rada miasta i Sejmem.A pchał się na prezydenta żenada
 W radzie miasta miał zawsze najglupsze pomysly. Teraz godnie go zastepuje Pitucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba ez doświadczenia zawodowego, nie powinna piastować tak ważnego stanowiska w rządzie. Niestety Pan Poseł nie legitymuje się wielkim doświadczeniem, piastowanie funkcji publicznych nie idzie w parze z przygotowaniem zawodowym.  Osoby na tak wysokich stanowiskach winne legitymować się doświadczeniem w obszarze sprawowanej funkcji, zwłaszcza, iż jej decyzje wpływają na życie milionów Polaków. Mam nadzieję, pomimo że jestem z PiS więcej takiej pomyłki ze strony Premiera nie będzie.
 Gdzies tam miesiac pracowal, podobno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac po komentarzach ze Tulajew jest bardzo lubiany w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrobotny ministrant, rosjanin, gej... - tylko potraficie obrażać! Sylwek to wzorowy mąż i ojciec, oddany całym sercem swojej małej i dużej ojczyźnie. Nie macie sumienia. Dajcie już spokój i nie niszczcie człowieka. On czyta i bardzo przeżywa te wpisy!
 Moze wczesniej o tym powinien pomyslec i pojsc do normalnej pracy, jak taki oddany. Zbijal baki w Radzie Miasta. Czlowiek ktory nie przepracowal dnia, podobnie jak jego guru nie bedzie szanowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sylwek miał misję. no boki zrywać. na misj e to trzeba go wysłac do Ugandy. tam zobaczy co to praca. misjonarz sie cholerka znalazł hahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Michałkiewicz nie zabierze Tułajewa do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Szkoda by było tej instytucji. Takich dwóch pracusi by ja szybko rozłożyło!. Ha, ha, ha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew do Moskwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co znowu na bezrobotnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Przemysław Czarnek profesor, prawnik, konstytucjonalista, były wojewoda o wiele bardziej nadaje się  na stanowisko wiceministra w MSWiA i mam nadzieję, że będzie tam godnym następcą  posła Tułajewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...